حراج
دمپایی ماساژوری

دمپایی ماساژوری


  • 14,000تومان 20,000تومان
  • موجودی:23
  • تولید کننده: تن زیب
  • کد محصول: دمپایی ماساژوریبرچسب ها: دمپایی ماساژوری

معرفی اجمالی محصول:

دمپایی ماساژوری تن زیب یک دمپایی اسرار آمیز ماساژوری است که بر اساس دانش واعتقاد طب سنتی چین باستان تولید شده است . ممکن است از خود بپرسید آیا واقعا راه رفتن با این دمپایی مفید است ؟ بله ، مطمئنا بله این دمپایی ها نه تنها شیک هستند بلکه ماساژور های عالی برای تقویت پاهایتان و همچنین بهبود کل بدنتان می باشند . این نوع از دمپایی بیش از ۲۰۰۰ سال قبل و بر اساس نظریه مرموز طب سنتی چینی( جنبش و حرکت بدن ما را می سازد ) اختراع شده است .

بر اساس نظریه طب سنتی چینی پیر شدن بدن با پیر شدن پا ها شروع می شود ! لذا به آسانی و تنها با نگاه کردن به گامهای یک نفر می توان به سلامت یا عدم سلامت آن پی برد .اگر او اهسته و یا غیر پیوسته گام بر می دارد باید یا ضعیف و یا بیمار باشد و اگر او سریع و پیوسته قدم بر می دارد شما نمی توانید جز اینکه "این شخص سالم و سرحال است"چیز دیگری بگویید.بنا بر این وقتی افراد می خواهند بدن خود را قوی و سالم نگهدارند باید ابتدا پاهایشان را قوی وسالم نگهدارند . به همین دلیل است که پزشکان جنبش ، حرکت و تمرین های روزانه را به ما توصیه میکنند. در کف پا های ما ۶۸ نقطه حساس (مرکز بازتابی ) وجود دارند که با عملکرد ارگانهای مختلف بدن مرتبط هستند . اگر افراد حرکت کمی داشته باشند این مراکز بازتابی شروع به پیر شدن کرده و متعاقب ان سایر ارگانها و کل یدن شروع به پیر شدن می کند .

این دمپایی ماساژوری بر اساس نظریه فوق طراحی شده است .درهر لنگه این دمپایی ۸۱ برجستگی استوانه ای با اندازه و طول مختلف تعبیه شده است که می تواند تمام مراکز بازتابی در کف پا را تحت تاثیر قرارداده و بنابر این عملکرد تمام ارگانهای بدن را بهبود بخشد !

دستور العمل استفاده :

  1. قبل از استفاده توجه کنید که هر دو لنگه این دمپایی یکی است و چپ و راست ندارد
  2. در ۳ هفته اول بیش از ۵ مرتبه در روز و بیش از ۳۰ دقیقه در هر دفعه استفاده نکنید و پس از اینکه پاهایتان به اندازه کافی قوی شد برای ماساژ بیشتر هر چقدر که دوست دارید می توانید استفاده کنید
  3. در هفته های اول احساس سوزش در پاهای خود خواهید داشت ، لطفا به استفاده کردن ادامه دهید مطمئنا پس از اینکه پاهایتان به اندازه کافی قوی شد از خریدتان لذت خواهید برد .


مشخصات عمومی
برند تن زیب
وزن ۳۶۵ گرم
رنگ بندی متنوع
مشخصات فنی
سایز پا تک سایز (قابل استفاده از سایز ۳۸ تا ۴۲)

نظر بدهید

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی